Kategorie

Výrobci

Informace

Na co se vztahuje záruka? Kdy je vhodné zboží reklamovat? Kdy lze zboží vrátit?

Reklamace zboží

Na zboží poskytujeme podle zákona záruku 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nikoli na běžné opotřebení způsobené užíváním. Stejně tak není možné uplatnit záruku v případě nesprávného používání nebo nesprávného skladování, či mechanického poškození. Z tohoto důvodu důrazně doporučujeme si prečíst celý český manuál, který dáváme ke zboží - pokud něčemu z návodu neporozumíte, neváhejte se nás zeptat.

Při reklamování zboží je nutno rozlišit pojem životnost a výrobní vady. Námi garantovaná životnost při běžném používání je 14 dnů u clearomizérů, žhavících hlav, v případě atomizérů Joyetech 1 - 3 měsíce, u baterií pak 6 měsíců.

Reklamaci zboží můžete uplatit zasláním na adresu sídla Michal Zdražil - Bez-cigaret.cz, Lazecká 361/44, Olomouc, 779 00. doporučujeme záírobeň s tím použít formulář na webu http://bez-cigaret.cz/napiste-nam . Tím usnadníte orientaci v reklamaci. Reklamace pak bude vyřízena v zákonem dané lhůtě 30 dnů, běžně jsou ovšem reklamace rychlejší – snažíme se o co nejrychlejší vyřízení a uspokojení zákaznicých potřeb. Zboží neposílejte na dobírku – v takovém případě nebude přijato. V případě zaslání poštou doporučujeme volbu doporučeného psaní nebo balíku. K reklamovanému zboží přiložte popis závady a kopii účtenky.

Zdůrazňujeme zároveň, že záruka se nijak nevztahuje na mechanicky poškozené zboží, nelze zaměňovat životnost zboží s jeho reklamační lhůtou a taktéž se záruka nevztahuje na poničení originálního zboží z důvodu použití neoriginálního příslušenství (např. baterie a nabíječka).
Pro uplatnění reklamace, prosím, využijte daný formulář - odkaz ZDE.

Vrácení zboží

Dle občanského zákoníku (č. 89/2012 Sb.) můžete jednostranně odstoupit od kupní smlouvy. Veškeré zboží zakoupené na eshopu je možné vrátit do 14-ti dnů (od převzetí zásilky) bez udání důvodu. Zboží musí být vráceno kompletní, v původním stavu, nesmí jevit známky opotřebení a používání. Se zbožím musí být zaslán formulář pro vrácení zboží. Zboží zaslané na dobírku nebude přijato!
Pro vrácení zboží, prosím, využijte daný formulář - odkaz ZDE.