Kategorie

Výrobci

Informace

Dodání na Slovensko

Pokud bydlíte na území Slovenské Republiky, můžete si nechat zaslat zboží z našeho e-shopu. Snažíme se pro vás zachovat co nejlepší podmínky, abyste měli zboží co nejrychleji doma při zachování výsokých standardů služeb a nejlepších možných cen. Objednávky na Slovensko doručujeme prostřednictvím kurýrní služby InTime. Objednané zboží se snažím odeslat ještě týž den. Kurýr InTime vám následně zboží doručí do 24 hodin od expedice v případě adresy v Bratislavě a okolí, resp. do 48 hodin v případě ostatních částí Slovenska.

Při objednávce na Slovensko s platbou na účet, nebo platbě na dobírku, je výsledná cena v Kč přepočtena na EUR, a to kurzem 26 Kč = 1€.

Při objednání na Slovensko můžete platit za zboží dvěma způsoby. Můžete využít bezhotovostní úhradu na náš účet u ČSOB nebo si nechat zaslat zboží na dobírku, kdy platíte řidiči při převzetí zboží. V případě zaslání na dobírku i v případě převodu na účet u banky předem platíte v Eurech. Konečnou částku v měně EUR vidíte před dokončením objednávky (pokud ne, přepněte si na vpravo nahoře měnu na EUR). Objednávky na Slovensko v Kč budou přepočítány na EUR nebo po dohodě budou stornovány.Ceny za dopravu na Slovensko:

Základní cena za dopravu: 149 Kč (cca. 5,5€)

Při objednávce nad 2 500 Kč (cca. 92 EUR) je doprava zcela ZDARMA.