Domů

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Informace

Prohlédnuté produkty

Vapor Giant V5 M 25mm - Stříbrná Zobrazit větší

Vapor Giant V5 M 25mm - Stříbrná

Nový produkt

Rakouský výrobce představuje nejnovější verzi prémiového atomizéru Vapor Giant V5 M ve stříbrném provedení.

Více informací

2 799 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Rakouský výrobce představuje nejnovější verzi prémiového atomizéru Vapor Giant V5 M ve stříbrném provedení. Nástupce představuje celou řadu vylepšení a zaměření tohoto RTA atomizéru především na DL vaping.

Oproti předchozí verzi V4 došlo ke zvýšení průtoku vzduchu až o 200 %. Navzdory větší produkci páry, zůstalo podání chuti na bezkonkurenční úrovni. Dle našich zkušeností je chuť dokonce prokreslenější a plnější.

Zbrusu nová je také základna Vapor Giant V5. Ta je nově uzpůsobena pro uchycení masivních spirálek typu Clapton či Alien Wire. Nové masivní přívody e-liquidu téměř eliminují možnost dryhitu a přímo předurčují tento atomizér i pro použití na vysoké výkony.

vapor_giant_mini_v5s_popisek

Špičkový design atomizéru doplňuje ochranný štít skla s logem výrobce na jedná straně a s nápisem V5 na druhé. Horní plnění zajišťuje šroubovací topcap .

Otázka na závěr zní, zda je Vapor Giant V5 lepší než předchozí V4? Oba atomizéry jsou naprosto vynikající pokud jde o podání chutě, záleží tedy na vašich preferencích. Pokud preferujete utažený potah a klasické spirálky, V4 je bezkonkurenční RTA, pokud preferujete volný potah a větší produkci páry, budete nadšení z nové verze V5.

Kvalitou zpracování, propracovaností konstrukce a exkluzivním projevem představuje Vapor Giant V5 zcela bezkonkurenční výrobek v daném cenovém segmentu.

Balení obsahuje:
1x Vapor Giant V5 M Tank
1x sada těsnění a nářadí
 
Parametry:
Délka: 52mm
Průměr: 25mm
Hmotnost: 94g
Objem: 8ml
Materiál: nerezová ocel 316l
Závit: 510
 
Barva: Stříbrná (Silver)

Výrobce: Vapor Giant (Rakousko)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Vapor Giant V5 M 25mm - Stříbrná

Vapor Giant V5 M 25mm - Stříbrná

Rakouský výrobce představuje nejnovější verzi prémiového atomizéru Vapor Giant V5 M ve stříbrném provedení.