Domů

Výrobci

Informace

Prohlédnuté produkty

Suorin Air POD 400mAh

Nový produkt

Suorin Air představuje netradiční elektronickou cigaretu, která patří do nové generaci takzvaných POD systémů.

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

Suorin Air představuje netradiční elektronickou cigaretu, která patří do nové generaci takzvaných POD systémů. Svými rozměry tvoří Suorin Air  jeden z nejkompaktnějších modelů na současném trhu. Minimalistický design a tvar velikosti kreditní karty z něj dělá skvělého společníka.

Podstata POD MODů spočívá ve výměnné cartridge. Ta obsahuje již předmotanou spirálku o odporu 1,2ohm a pojme 2ml e-liquidu. Jednoduchost výměny cartridge nadále zvyšuje uživatelské pohodlí.

Samotné tělo obsahuje integrovanou baterii s kapacitou 400mAh a micro USB nabíjecí port prostřednictvím kterého nabijete Suorin Air za půl hodiny. Celý systém je automatický a aktivuje se pouhým potažením z e-cigarety. Nemusíte tedy mačkat žádné aktivační tlačítko.

suorin_air_pod_popisek

Svým zaměřením se elektronická cigareta Suorin Air skvěle hodí pro e-liquidy s vysokým obsahem nikotinu či nikotinové soli. Díky svým rozměrům jej snadno schováte například do tašky či kabelky, kde vám nebude překážet.

Pozoruhodná v této kategorii je i podpora hustých e-liquidů dle výrobce až do hodnoty 70VG. Špičková kvalita zpracování a solidní výkon činí Suorin Air POD MOD také jedním z nejžádanějších modelů.

Balení obsahuje:
1x Suorin Air baterie
1x 2ml cartridge
1x micro USB kabel
 
Parametry:
Rozměry: 86mm x 43mm x 8mm
Výstupní výkon: max. 16W
Odpor: 1,2Ω
Objem: 2ml
Baterie: 400mAh
Nabíjení: micro USB port
 
 
Výrobce: Suorin (USA)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Suorin Air POD 400mAh

Suorin Air POD 400mAh

Suorin Air představuje netradiční elektronickou cigaretu, která patří do nové generaci takzvaných POD systémů.